Otkazan je obilazak radova na rekonstrukciji državnog puta II A reda 169, Zaječar- Šljivar-Lenovac-Lasovo
Foto: Zaječar online
Društvo

Otkazan je obilazak radova na rekonstrukciji državnog puta II A reda 169, Zaječar- Šljivar-Lenovac-Lasovo

pre 6 godina Vladimir Petković

Ministarka neće obići radove na rekonstrukciji državnog puta Zaječar-Šljivar-Lenovac-Lasovo.

Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture,  Zorana Mihajlović, posetiće danas zajedno sa ministrom omladine i sporta Vanjom Udovičićem grad na Timoku.

Podsećamo da je poseta bila planirana za ponedeljak 8.jul.

U saopštenju gradske uprave koji smo dobili maločas piše da ministarka neće obići započete radove na rekonstrukciji državnog puta II A reda Zaječar-Šljivar-Lenovac-Lasovo.

Po protokolu ministarka će se u 11 sati sastati sa načelnikom Zaječarskog upravnog okruga Vladanom Paunovićem, dok je sastanak sa gradonačelnikom Zaječara Boškom Ničićem zakazan za 11 sati i 50 minuta.

Podeli vest
O autoru
Vladimir Petković

Kratka biografija autora trenutno nije dostupna.